Otrdien mēs palīdzējām senioriem iegūt pirmās iemaņas darbā ar datoru, šo pasākumu nosaucām - "Dators - bubulis vai draugs". Protams, seniori nejutās droši un pārliecināti sēžot pīe ierīces, kas saucās - dators, bet mēs centāmies iedrošināt un parādīt to, ka nepieciešamāko var apgūt un spēt izdarīt paša rokām.

 

Trešdienu mēs pārvērtām par filmu pēcpusdienu - "Filmas. Filmas? Filmas! Arī datorā". Mēs parādījām skolniekiem par web-lapas filmas.lv esamību un piedāvājām pašiem izpētīt, kādas latviešu filmas un multfilmas tur iespējam skatīties. Jāsaka godīgi, skolēni bija kūtri uz latviešu kinomākslas izpēti, bet centīsimies pēc iespējas biežāk atgādināt par šādas lapas esamību.

 

Ceturtdienu mēs veltījām bērnu vecākiem un pedagogiem - "Esi drošs internetā!". Šajā dienā mēs visi dalījāmies ar zināmajām metodēm, kā nodrošināt bērniem drošu vidi internetā.

 

Sestdienu pasludinājām par konsultāciju dienu - "Vēlies uzzināt? Jautā bibliotekāram!". Mēs palīdzējām apmeklētājiem, ja bija nepieciešamība gan darbā ar datoru, gan grāmatu izvēlē, atbildējām uz apmeklētājiem interesējošiem jautājumiem.