LGB atklāta Limbažu Mākslas skolas izstāde “Ieraugi sapņus sniegā”

Limbažu Galvenajā bibliotēkā sestdien tika atklāta Limbažu Mākslas skolas pedagogu un audzēkņu darbu izstāde “Ieraugi sapņus sniegā”. Pateicoties skaistajiem darbiem, bibliotēkā ir ienesta gaiša, balta un sirsnīga noskaņa, ar kuru mums visiem saistās Ziemassvētku gaidīšanas laiks.

Izstādē aplūkojami dažādās tehnikās darināti darbi, izmantojot dažādus materiālus – gan gleznoti, gan veidoti no papīra un keramikas. Kā teica Limbažu Mākslas skolas direktore Indra Laura Lazdiņa “balto, gaišo noskaņu darbos cenšamies radīt visa gada garumā, ne tikai Ziemassvētku laikā, un šajā izstādē tā ienāk arī caur citām krāsām.”

Izstādes atklāšanā piedalījās arī vairāki mākslas skolas audzēkņi, kas bija priecīgi parādīt savus darbus un pastāstīt par to tapšanu. Arī līdzi atnākušie vecāki bija gandarīti par savu atvašu paveikto.

Tāpat izstādes atklāšanā priecājās būt klāt arī Salaspils Kultūras nama deju kolektīvu dalībnieki, kas tieši tobrīd viesojās bibliotēkā.

Limbažu Galvenā bibliotēka pateicas visam Limbažu Mākslas skolas kolektīvam par atsaucību un jaukās noskaņas radīšanu bibliotēkas telpās. Izstāde būs apskatāma līdz 30.janvārim.

 

Aiga Evertovska

Limbažu Galvenās bibliotēkas

Klientu apkalpošanas centra

bibliotēku informācijas speciāliste