Limbažu Galvenā bibliotēka 27.novembrī plkst. 15.00 aicina uz pasākumu “Godinot Latvijas leģendas”. Pasākumā tiks atvērta nupat klajā nākusī grāmatu sērijas “Latvijas leģendas” 5.grāmata, kas turpina stāstīt par cilvēkiem, kas dara Latviju lielāku. Pasākumā būs arī īpaša tikšanās ar limbažnieku, autosportistu Ivo Cīruli.

Laikā, kad līdz mūsu valsts simtajai gadadienai ir palikuši tikai daži gadi, Jumava nolēmusi Latvijas jaunajai paaudzei — latviešu tradīciju pārmantotājiem — izstāstīt stāstus par 100 leģendārām Latvijas personībām un notikumiem. Par grāmatu tās idejas autors Andrejs Ēķis saka: “Personības veido vēsturi. Tāpēc mums jāzina savas Latvijas leģendas. Tās rūpīgi jāpieraksta un jāliek grāmatās, lai nebūtu neviena Latvijā dzīvojoša cilvēka, kas Latvijas leģendas nezinātu. Tad Latvija būs mūžīga”.

Jaunākajā grāmatā var lasīt par tādām leģendārām personībām kā aktieris Uldis Dumpis, jaunais un talantīgais basketbolists Kristaps Porziņģis un uzņēmēji Juris Biķis, Gunārs Ķirsons un Jāzeps Šņepsts .

Tā kā grāmatas mērķauditorija ir, galvenokārt, jaunieši, LGB sarūpējusi iespēju tikties ar interesantu personību no mūsu pašu pilsētas – autosportistu, šī gada Austrumeiropas čempionu driftā Ivo Cīruli.

 

 

 

 

Aiga Evertovska

Limbažu Galvenās bibliotēkas

Klientu apkalpošanas centra

bibliotēku informācijas speciāliste