Limbažu Galvenajā bibliotēkā plānotie pasākumi un izstādes februāra mēnesī
  • 01.02. - 29.02. dabas materiālu izstāde. Ciklā „Veselā miesā, vesels gars”Latvijas pļavu bagātības novadnieces Intas BRIKMANES dabas materiālu izstādē „Zālītes...”

 

  • 01.– 29.02. izstāde "Dānija – Eiropas Savienības prezidējošā valsts"

 

  • 02.02. (ceturtdien) JGD jaunieguvumu izstāde un Lasītāju kluba tikšanās no plkst. 10.00. Saruna par bibliotēkas 2011. gada darba rezumējumu atskaitēs. Daiļliteratūras un nozaru literatūras apskati. Bibliotekāru un lasītāju pārdomas par izlasīto

 

  • 29.02. (trešdien) plkst. 16.00  Teātra mājā literārs pasākums-rakstnieka šovs. Rakstnieks Arvīds Dinijs Deģis piedāvā netradicionālu pasākumu – rakstnieka šovu pēc sava vēsturiskā dēku romāna „Mellsila pirāti” motīviem (Jumava, 2011)
Reklāmas teksts: "Aizrautīgu, dinamisku pirātu šovu pēc romāna "Mellsila pirāti" motīviem sniegs tā autors rakstnieks Arvīds Dinijs Deģis (vilkatis un pirātu kapteinis) saspēlē ar skatuves partneri Elīzu (zemnieci, pirāti Juzefīnu un tavernas meiču).
Centīsimies uzburt īstu 17.gadusimteņa atmosfēru un iesaistīsim skatītājus – gan apkalpes salīgšanā, gan kapteiņa ievēlēšanā, kā arī apslēptās mantas meklējumos un jūras kaujā, iepazīstināsim ar pirātu dziesmām, anekdotēm un ticējumiem.”
Izrādes ilgums – apmēram 1 h 30 minūtes.
Režisors-inscenētājs Aivars G. Helde, stiliste Evelīna Bunta.
Sk.arī mājas lapas adresē: http://dinijs.id.lv

Ziņu sagatavoja:
Zeltīte Millere, LGB KAC bibliotēku informācijas speciāliste
Kontaktinformācija: 64070747
E-pasts: zeltite@inbox.lv; millere@limbazubiblioteka.lv,

Tagi: Izstādes, Pasākumi, Limbažu Galvenā bibliotēka, februāris