žeisons Stedmens ir veiksmīgs plazmas ekrānu tirgotājs milzīgā elektronikas korporācijā Entronic. Puisim ir ambīcijas, un viņš labprāt kļūtu par vadošo menedžeri, vai pat Entronic viceprezidentu.

Kādudien Džeisons iekļūst ceļu satiksmes negadījumā, bet viņam laimējas izkļūt no avārijas veselu ādu. Taču vēl vairāk viņam laimējas, kad ierodas Kurts Semko – izbijis kareivis, kas atbraucis, lai aizvilktu viņa apdauzīto mašīnu uz servisu. Kurts no sirds palīdz Džeisonam. Turklāt viņš lieliski spēlē beisbolu un var izglābt Entronic komandu no kārtējā zaudējuma korporatīvajās spēlēs!
Ar šo spēli Kurta Semko talanti tikai sāk atklāties...
 
 
Lielisks mūsdienu trilleris – pārsteidzoša raksturu intriga, pilnīgi ticams biznesa vides atainojums megauzņēmumā. Informācijas laikmeta korporatīvie džungļi, darviniskais barības ķēdes motīvs, un vienīgais likums, proti, – izdzīvo stiprākais.
Tik saistoši spēj rakstīt vienīgi Džozefs Fainders, kura romāni tulkoti 19 valodās visā pasaulē. Latvijā viņš jau pazīstams ar savu spēcīgo spriedzes romānu „Ķīlnieks”. Neatkārtojama lasāmviela!
 

Reāls trilleris – spriedze, neziņa un, galvenais, drebuļi!

 

Saite uz kopkatalogu, lai pasūtītu šo grāmatu:

http://www.cesis.biblioteka.lv/Alise/lv/book.aspx?id=35843#copies

Tagi: Fainders, Džozefs, Mednieka instinkts