Nomaļā luksusa atpūtas namā, kas atšķirts no visas pasaules, kopā sanākuši Hemonda aviosabiedrības varenie. Vienīgā melnā avs viņu vidū ir inženieris Džeiks Lendrijs. Atšķirībā no šīm baltajām apkaklītēm viņš ikdienā redz sviedrus un putekļus, toties par krīzes situācijām zina krietni vairāk nekā visi bosi, kopā ņemti.

Kad atpūtas namā piepeši iebrūk labi bruņoti vīri, cieši apņēmušies saņemt lielāko izpirkuma maksu vēsturē, tieši Džeiks izrādās vienīgais, kura dēļ ķīlniekiem vēl varētu būt kāda iespēja izdzīvot. Nolaupītāji pat neslēpj savas sejas...

 

Džozefa Faindera vārds saistās ar megaslaveniem spriedzes romāniem. To īpašais smeķis ir vīrišķīgā valoda un precīza kaujas mākslas, ieroču un FIB profesionālo noslēpumu pārzināšana. Jūs pārsteigs gan romāna spēcīgā dinamika un tiešums, gan klātbūtnes efekts, kam nav ekvivalenta spriedzes romānu vidū.

 

Džozefs Fainders ir astoņu New York Times bestselleru autors, kura darbus tulko vairāk nekā 19 valodās visā pasaulē.

 

 

Fainderu stila lieliskumā mēdz salīdzināt ar Frederiku Forsaitu, tomēr Faindera darbs pārspēj gan Forsaitu, gan Ladlemu spraigi savērptā spriedzes piesātinājuma dēļ.

 

Saite uz kopkatalogu, lai pasūtītu šo grāmatu:

http://www.cesis.biblioteka.lv/Alise/lv/book.aspx?id=29552#copies

Tagi: Fainders, Džozefs, Ķīlnieks