Maijā, par skaistu mūsdienu tradīciju visā Latvijā , kļuvusi Muzeju nakts. Šogad 18.maijā Liezēres pagasta bibliotēka, Liezēres kultūras nams, sadarbībā ar sieviešu klubu „Teiksma”, arī vēlas īstenot šo tradīciju. 2018.gada Muzeju nakts tematika „Šūpulis”.

 

Aicinām ikvienu pagasta iedzīvotāju palīdzēt noorganizēt vakara pasākumu ! Jūs varat padalīties ar bērnības dienu rotaļlietām, jaukām fotogrāfijām no bērnības laikiem, varbūt kādai māmiņai saglabājušās mazulīšu drēbītes , vai citas ar zīdaiņiem saistītas lietas. Protams būsim priecīgi par šūpulīšiem , no dažādiem laikiem. Pie šūpulīšiem varam droši pieskaitīt arī bērnu ratiņus.

Aicinām atcerēties vārdus , kas doti Liezēres pagasta iedzīvotājiem, dažādos laikos. Lai veidotu apkopojumu par šo tematu, ziņas par vārdiem lūdzam iesniegt Liezēres bibliotēkā, gan Ozolos, gan Liezērē. Varat izmantot arī epastu liezeresbiblioteka@inbox.lv  pierakstot  vēstules tematu – vārdi Liezērē. Iesniegšanas datums 2.maijs!!!

Kas gan būtu šūpulis, bez šūpuļdziesmas ! Aicinām šūpuļdziesmu zinātājus un dziedātājus aktīvi piedalīties Muzeju nakts priekšvakarā !

Šūpo mani māmuliņa,

Vālodzītes šūpulī.

Lai es loku valodiņu,

Kā locīja vālodzīt'.

Ziņu sagatavoja:

<p>Dace Madalāne</p>