2019. gada 22. martā plkst. 12.00 Latvijas Nacionālās bibliotēkas Humanitāro un sociālo zinātņu lasītavā (Mūkusalas ielā 3, 2. stāvā) notiks seminārs par pasaulē lielāko pētījumu un inovāciju programmu "Apvārsnis 2020", atvērto piekļuvi (open access), atvērtajiem datiem (open data) un LNB resursiem pētniekiem.


Aicinām REĢISTRĒTIES semināram līdz 18. martam. Dalība bez maksas.

 
SEMINĀRA PROGRAMMA

 
Šis pasākums interesēs potenciālos "Apvārsnis 2020" programmas dalībniekus gan no akadēmiskās, gan uzņēmējdarbības vides, kā arī ikvienu, kurš interesējas par pētniecību, brīvu piekļuvi informācijai un mūsu bibliotēkās pieejamajiem resursiem.


Par "Apvārsnis 2020" programmu stāstīs Andris Freimanis – Valsts Izglītības attīstības aģentūras "Apvārsnis 2020" Nacionālā kontaktpunkta pārstāvis informācijas un komunikāciju tehnoloģiju, nanotehnoloģiju, viedo materiālu, progresīvās ražošanas un pārstrādes, kā arī nākotnes un jauno tehnoloģiju jomās.


Ar "Apvārsnis 2020" prasībām zinātnisko sasniegumu atspoguļošanai atvērtā piekļuvē jeb open access, kā arī ar iespējām publiskot zinātniskos rezultātus iepazīstinās Gita Rozenberga – Latvijas Universitātes un projekta "OpenAIRE-Advance Latvijā" pārstāve.


Par LNB resursiem un pakalpojumiem stāstīs LNB Humanitāro un sociālo zinātņu lasītavas nozaru galvenā bibliogrāfe Ieva Kraukle.


Semināra noslēgumā būs iespējas uzdot jautājumus un pieteikties individuālām bezmaksas konsultācijām.


Informatīvo semināru organizē LNB sadarbībā ar Valsts izglītības un attīstības aģentūras "Apvārsnis 2020" Nacionālo kontaktpunktu un Latvijas Universitātes bibliotēku.


PAR "APVĀRSNIS 2020"
 
Papildu informācija:

"Apvārsnis 2020" Nacionālais kontaktpunkts

Valsts izglītības attīstības aģentūra

E-pasts: andris.freimanis@viaa.gov.lv

 

 

Attēls no programmas "Apvārsnis 2020" informatīvā materiāla