Ceturtdien, 26.aprīlī no plkst. 12:30 līdz 13:00 Latvijas Nacionālās bibliotēkas (LNB) direktors Andris Vilks, LNB Atbalsta biedrības valdes priekšsēdētāja Undīne Būde un LNB Digitālās bibliotēkas projektu vadītāja Karīna Bandere piedalīsies bibliotēku attīstības projekta "Trešais tēva dēls" interneta tiešraidē "Bibliotēka man, es bibliotēkai".

Pasākumā diskutēs par to, kā šodien un nākotnē bibliotēkas lietotāji var iesaistīties bibliotēkas ikdienā, kā arī – kādas jaunas iespējas sabiedrībai pavērsies līdz ar LNB jaunās ēkas atvēršanu.

 

Tiešraidi organizē publisko bibliotēku attīstības projekts "Trešais tēva dēls". Pateicoties Lattelecom atbalstam, tā pieejama ikvienam interesentam portālā www.piesledzieslatvija.lv. Visas dienas garumā būs iespēja sekot sarunām par to, kā mēs katrs atsevišķi un visi kopā varam palīdzēt bibliotēkām. Uzzināsim, kā jau tagad cilvēki, pašvaldības, uzņēmumi un organizācijas ir palīdzējušas bibliotēkām un kā vēl iespējams tām palīdzēt. Uzklausot bibliotēku un to atbalstītāju pieredzes stāstus, iedvesmosimies labiem darbiem bibliotēku atbalstam!

 

Plašāku informāciju par tiešraidi lūdzam skatīt www.piesledzieslatvija.lv.

 

Tiešraide iPhone vai iPad iekārtās
Tiešraide citos viedtālruņos vai planšetdatoros

Tagi: Bibliotēkas, Diskusijas, Latvijas Nacionālā bibliotēka