Pagājušais gads iezīmējās ar daudzām interesantām izstādēm. Bibliotēkā tika rīkotas 16 lasītāju radošo darbu izstādes, t.sk. Daugavpils amatiermākslinieku gleznu personālizstādes. Gada garumā šīs izstādes priecēja apmeklētājus un radīja īpašu noskaņu bibliotēkā.

24. februārī bibliotēkā gaišā un sirsnīgā gaisotnē notika tikšanās ar Daugavpils amatiermāksliniekiem - Liliju Buročkinu, Leonīdu Mudrakovski, Jefrosiniju Leli, Borisu Borisovu, kas uzdāvināja bibliotēkai  dažus savus darbus.  Ar gaišām domām un sirds siltumu radītās gleznas tagad ieņēma savu vietu   dāvināto gleznu izstādē "Dvēseles melodija". Katrs apmeklētājs varēja to apskatīt un novērtēt. Savukārt  bibliotēkas lasītājiem, kas atnāca uz tikšanos, bija unikāla iespēja vairāk uzzināt par  talantīgiem cilvēkiem un iepazīt viņu mākslu tuvāk! Autori stāstīja par savu radošumu, dalījās dzīves pieredzē, kā arī atbildēja uz klātesošo jautājumiem.

Sirsnīgs paldies autoriem par dāsnu dāvinājumu un neaizmirstamu tikšanos! Ceram, ka ar savu radošumu viņi priecēs bibliotēkas apmeklētājus arī turpmāk!

Ziņu sagatavoja:

Latgales Centrālās bibliotēkas filiāles
Piekrastes bibliotēkas vadītāja
Anna Oleiņikova
tālr.: 65430311
e-pasts: anna.oleinikova@lcb.lv