No 5. līdz 9. februārim Daugavpils 16. vidusskolā notika Projektu nedēļa, kuras vadmotīvs bija Latvijas valsts simtgade. Projektu nedēļas ietvaros bibliotēka piedāvāja dažāda vecuma skolēniem pasākumu ciklu “Mūsu Latvija” ar mērķi padziļināt bērnu zināšanas par mūsu dzimteni.

6. februārī bibliotēkā notika tematisks pasākums “Latvijas lepnums”, kura laikā skolēni uzzināja daudz interesantu faktu par izcilām Latvijas personībām, kultūras un vēstures pieminekļiem, kā arī latviešu tautas tradīcijām. Savukārt 7. februārī bibliotēkā norisinājās izzinošā stunda "Latvijas daba", kurās laikā skolēni pētīja Latvijas dzīvnieku un augu daudzveidību, kā arī iepazinās ar Latvijas nacionāliem parkiem un rezervātiem.  8. februārī bibliotēkā tika organizēta spēle “Iepazīsti Latviju” 5.-7. klašu skolēniem. Tās mērķis bija padziļināt zināšanas par Latvijas ģeogrāfiju un dabu. Spēlē savā starpā sacentās 2 komandas. Rezultātā skolēni ieguva ne tikai jaunās zināšanas par Latviju, bet arī pozitīvas emocijas. Noslēguma pasākumā “Apceļo Latviju” skolēni varēja doties virtuālajā ekskursijā pa skaistākajām Latvijas vietām, baudot mūsu mežu, ūdeņu un pilsētu skaistumu.

Esam pateicīgi 2.b, 2.c, 6.b, 6.c un 7.a klašu skolēniem un skolotājiem par aktivitātēm un ceram uz turpmāku  sadarbību.

 

Ziņu sagatavoja:

Latgales Centrālās bibliotēkas filiāles
Piekrastes bibliotēkas vadītāja
Anna Oleiņikova
tālr.: 65430311
e-pasts: anna.oleinikova@lcb.lv