Lasīšanas veicināšanas programma „Skaistā vasara bibliotēkā” un akcija „Izzinošā trešdiena bibliotēkā ” turpinās...

6. jūlijā programmas dalībnieki, kā arī bērnu vasaras nometnes grupas apmeklēja pasākumu “Mīli dabu kā sevi pašu!”, kas tika veltīts mūsu mīluļiem - kaķiem. Bērni uzzināja par pieminekļiem, kas uzstādīti kaķiem par to varoņdarbiem, iepazinās ar Ginesa rekordu grāmatas kaķu sasniegumiem, zīmēja un veidoja tos no plastilīna, kā arī meklēja Podziņai mājas.

 Cik jauki lietainā laikā atnākt uz bibliotēku un lietderīgi pavadīt laiku! Tādu iespēju izmantoja bērnu vasaras nometnes “Mēs esam Saules pilsētā” grupas, kas 12. jūlijā apmeklēja bibliotēku, lai kopā noskatītos aizkustinošu filmu par cilvēku un dzīvnieku draudzību. Savukārt 13. jūlijā lasīšanas veicināšanas programmas dalībnieki  jautri un saturīgi pavadīja laiku, piedaloties spēļu stundā “Pārbaudi, ko tu vari!”.

20. jūlijā bērni apmeklēja A. Lindgrēnes 110 gadu jubilejai veltītu literāru pasākumu „Bērnu rakstnieki - jubilāri”. Pasākuma laikā bērni uzzināja daudz interesantu faktu par pašu rakstnieci, viņas grāmatu tēliem, veiksmīgi atbildēja uz viktorīnas jautājumiem, noskatījās multfilmu, kā arī kopā nosvinēja autores grāmatu varoņu dzimšanu dienu. 

27. jūlijā bibliotēkā norisinājās noslēdzošais jūlija pasākums - dzejas stunda “Dzejas pasaulē”, kuras laikā bērni piedalījās dažādos dzejoļu konkursos, sacerēja dzejoļus par bibliotēku un grāmatām, kā arī zīmēja  dzejoļu grāmatu varoņus. Sagaidot Latvijas simtgadi, bērni lasīja dzejoļus par Latviju un saņēma papildus uzlīmes – lasošās bitītes.

Jūlija mēnesī programmā  “Skaistā vasara bibliotēkā” piedalījās  26 bērni.  Pasākumu apmeklējumu skaits – 69.  AkcijāIzzinošā trešdiena bibliotēkā piedalījās 60 bērni. Pasākumu apmeklējumu skaits – 180.

Paldies visiem dalībniekiem par aktivitātēm! Tiksimies augustā! Skaistā vasara bibliotēkā turpinās...

Ziņu sagatavoja:

Latgales Centrālās bibliotēkas filiāles
Piekrastes bibliotēkas vadītāja
Anna Oleiņikova
tālr.: 65430311
e-pasts: anna.oleinikova@lcb.lv