Ziemassvētkus gaidot, cilvēki dara labus darbus un dalās priekā ar apkārtējiem. Izjust lasītprieku un dalīties iespaidos par izlasīto varēja grāmatu mīļotāji, kas 19. decembrī apmeklēja Piekrastes bibliotēku.

Bibliotēkas lasītāji piedalījās radošajā darbnīcā Tā nu gan ir grāmata!”. Tās mērķis bija popularizēt bibliotēku, tās krājumu, kā arī lietotāju radošās aktivitātes. Gada garumā tika izlasīts daudz interesantu grāmatu, taču to vidū ir īpašas grāmatas, kas dziļi aizkustināja sirdis un stipri ietekmēja prātus. Pasākuma dalībnieki runāja par latviešu un ārzemju autoru mīļākām grāmatām, dalījās savās domās par grāmatu nozīmi katra cilvēka dzīvē un nonāca pie secinājuma, ka labums gūst nevis no daudzām, bet no labām grāmatām. Lai pateiktos lasītājiem par sadarbību un radošumu, bibliotēka atzīmēja visaktīvākos no viņiem. Lasītāji tika godināti trijās nominācijās: “Lasīšana”, “Radošums”, „Aktivitāte”. Pasākuma nobeigumā dalībniekiem tika piedāvāts apskatīt jauno grāmatu izstādi “Ziemas grāmatu dārzs”, pienācīgi novērtēt mūsdienu autoru darbus, kā arī izvēlēties lasīšanai iepatikušās grāmatas.

Piekrastes bibliotēka pateicas lasītājiem par sadarbību un sirsnīgi sveic Ziemassvētkos un Jaunajā gadā. Lai nezūd lasītprieks!

Ziņu sagatavoja:

Latgales Centrālās bibliotēkas filiāles
Piekrastes bibliotēkas vadītāja
Anna Oleiņikova
tālr.: 65430311
e-pasts: anna.oleinikova@lcb.lv