2015. gada 16. maijā Piekrastes bibliotēkā norisinājās Starptautiskajai ģimenes dienai veltīts pasākums “Ģimenes svētki”, kurā piedalījās gan mazi, gan lieli bibliotēkas lasītāji. Pasākuma mērķis bija pozicionēt ģimeni kā vērtību un sabiedrības vienotības pamatu.

Pasākuma laikā klātesošie tika iepazīstināti ar svētku vēsturi un ģimenes tradīcijām. Tika atzīmēts, ka katrai ģimenei veidojas savas vērtības, kuras tika mantotas no paaudzes paaudzē, saglabājot senču tradīciju garu. Savstarpējā palīdzība un pilnvērtīga saziņa vienoja un tuvināja svētku dalībniekus. Bērni un pieaugušie izrādīja radošās aktivitātes - piedalījās konkursā “Jautrās notis”, meklēja sakāmvārdus par ģimeni, minēja mīklas, lasīja dzejoļus un noskatījās prezentāciju “Māja”. Bērni un vecāki izveidoja arī savu sapņu māju un kopā nodziedāja dziesmu par laimīgu ģimeni.

Pasākuma izskaņā bērni uzdāvināja mammām pašizgatavotus ziedus, bet no bibliotēkas saņēma mazas dāvaniņas.  Svētku noskaņa tika iemūžināta kopīgā fotogrāfijā.

Ziņu sagatavoja:

Latgales Centrālās bibliotēkas filiāles
Piekrastes bibliotēkas vadītāja
Anna Oleiņikova
tālr.: 65430311
e-pasts: anna.oleinikova@lcb.lv