Augusts iepriecināja bērnus ar jauku laiku, bet bibliotēka - ar interesantiem pasākumiem.

7. augustā bibliotēkā norisinājās prezentācija „Rotaļlietu vēsture”, kuras laikā bērni iepazinās ar rotaļlietu vēsturi, kā arī attīstīja savas radošās spējas, veidojot no dažādiem materiāliem apģērbu lellēm. Var tikai brīnīties par bērnu izdomu!

Savukārt 10. augustā bērni aktīvi piedalījās spēļu turnīrā „Es to varu!”, kurā komandas sacentās savā starpā, iegūstot daudz pozitīvo emociju. Visi pasākuma dalībnieki ir pelnījuši uzslavu.

Noslēguma pasākumā „Skaistā vasara Piekrastes bibliotēkā”, kas norisinājās 21. augustā, valdīja jautrs un radošs noskaņojums. To sekmēja dzejoļu un zīmējumu konkursi, jautras spēles, kā arī bērnu radošo darbu izstāde. Bērni varēja arī izvērtēt bibliotēkas vasaras aktivitātes, piedaloties aptaujā. Ar specbalvām tika apbalvoti visaktīvākie programmas dalībnieki - Anastasija Lapekina, Inga Švernika, Daniela Līģere, Anna Vasiļjeva, Alisa Grebeņuka. Pārējie bērni arī saņēma pārsteiguma balviņas. Tika atzīmēti arī konkursa “Es un grāmata” uzvarētāji, kuru esejas tiks publicētas lasītāju radošo darbu krājumā.

Bibliotēkas lietotāji izrādīja lielu interesi par lasītveicināšanas programmu. Tajā piedalījās 57 bērni, pasākumu apmeklējumu skaits -197. Bērni ieguva jaunas zināšanas, pozitīvas emocijas un jaunus draugus. Trešdienās programmas ietvaros bibliotēkā norisinājās arī tematiski pasākumi bērnu vasaras nometnes dalībniekiem. Pasākumus apmeklēja 100 bērni. Apmeklējumu skaits – 200.

Vasara gandrīz ir beigusies, bet nav beigusies bērnu tieksme pēc jauniem iespaidiem.

Piekrastes bibliotēka pateicas visiem programmas „Skaistā vasara bibliotēkā” dalībniekiem un gaidīs tos nākamajā vasarā!” Turpinājums sekos!

Ziņu sagatavoja:
Latgales Centrālās bibliotēkas filiāles
Piekrastes bibliotēkas vadītāja
Anna Oleiņikova
tālr.: 65430311
e-pasts: anna.oleinikova@lcb.lv