Akcija “Skaistā vasara bibliotēkā” turpinājās arī jūlijā, piedāvājot bērniem un pusaudžiem lietderīgi pavadīt vasaras brīvlaiku un iepazīties ar aizraujošo grāmatu pasauli. Jūlijā bibliotēkas pasākumus apmeklēja 34 bērni. Apmeklējumu skaits – 78.

Bērniem bija iespēja piedalīties radošajā darbnīcā „Izlasi - izdari!” un nodemonstrēt gan bagātu iztēli, gan arī praktiskās prasmes ģimenes portreta izveidē. Savukārt bibliotekārajā stundāAtvērsim grāmatu - atklāsim pasauli!” akcijas dalībnieki iepazinās ar bērnu grāmatu jaunumiem, kā arī izrādīja radošās spējas, piedaloties literārajā konkursā. Dabas mīļotājus gaidīja  daudz pārsteigumu klubā „Astes” , kur bērni soli pa solim atklāja apkārtējās pasaules skaistumu un mācījās saudzīgi izturēties pret dabu. Literārajā ceļojumāOle Lukoje aicinabērni devās kopā ar H.K.Andersena pasaku varoņiem, kura laikā katra pasaka tika apspēlēta ar dažādiem atraktīviem uzdevumiem. Radošajā darbnīcā „Neparastās pārvērtības” bērni iepazinās ar modes mākslas pamatiem, veidojot un demonstrējot no kreppapīra apģērbu.

Programmas ietvaros trešdienās bibliotēkā norisinājās arī tematiski pasākumi bērnu vasaras nometnes dalībniekiem. Pasākumus apmeklēja 50 bērni. Apmeklējumu skaits – 100.

Skaistā vasara bibliotēkā turpinās. Ar prieku gaidām Jūs arī augustā!

Ziņu sagatavoja:
Latgales Centrālās bibliotēkas filiāles
Piekrastes bibliotēkas vadītāja
Anna Oleiņikova
tālr.: 65430311
e-pasts: anna.oleinikova@lcb.lv