Katru ceturtdienu lasītveicināšanas programmas “Skaistā vasara bibliotēkā!” ietvaros Piekrastes bibliotēkā notika dažādi pasākumi, kuru mērķis ir sekmēt lasīšanu un lietderīgu brīvā laika pavadīšanu bērnu un pusaudžu vidū.

Jūnijā bibliotēkas pasākumus apmeklēja 40 bērni. Apmeklējumu skaits – 82. Bērniem bija iespēja iepazīties ar leģendām un virtuāli apmeklēt pilsētas kultūrvēsturiskos objektus, piedaloties prezentācijā “Vecās pilsētas leģendas”. Savukārt informatīvajā stundā „Ko lasīsim šogad?” programmas dalībnieki iepazinās ar Bērnu žūrijas grāmatu kolekciju, apspriežot vispopulārākās no tām. Zinātkārie labprāt piedalījās izzinošajā stundā “Ginesa rekordu grāmata”, atklājot daudz interesantu faktu par pasaules sasniegumiem. Virtuālās ekskursijas „Ceļojums pa Latviju” laikā ceļojumu mīļotāji varēja iepazīties ar Latvijas kultūrvēsturiskā mantojuma svarīgākiem objektiem. Vārdu sakot, katram bērnam bija iespēja izvēlēties savām interesēm piemērotu aktivitāti.

Programmas ietvaros trešdienās bibliotēkā notika arī tematiski pasākumi vasaras nometnes bērniem. Pasākumus apmeklēja 57 dalībnieki. Apmeklējumu skaits – 100.

Skaistā vasara bibliotēkā turpinās. Nāciet kopā ar draugiem. Te Jūs gaida!

Ziņu sagatavoja:
Latgales Centrālās bibliotēkas filiāles
Piekrastes bibliotēkas vadītāja
Anna Oleinikova
tālr.: 65430311
e-pasts: anna.oleinikova@lcb.lv