Mūsu bibliotēkas lasītāji arī piedalījās Lasīšanas dienā, kas norisinājās 2013. gada 29. maijā visā Latvijā. Galvenā akcijas ideja ir gūt lasītprieku un dalīties tajā ar citiem cilvēkiem, tādējādi vairot interesi par lasīšanu un grāmatām.

Norādītajā laikā bibliotēkā ieradās apmeklētāji, nesot līdzi mīļākās grāmatas vai izvēloties tās no bibliotēkas krājuma. Tieši plkst. 12.00 sākās mīļāko grāmatu lasīšana. Pēc tam pasākuma dalībnieki sirsnīgi dalījās savos iespaidos par izlasīto ar klātesošajiem. Nākas tikai brīnīties, cik daudz gaišo un patīkamo atmiņu ir saistīts ar grāmatām. Vienam grāmata deva labu padomu grūtajā dzīves situācijā, otrajam palīdzēja izprast sevi un citus, trešajam kļuva par dzīves izziņas avotu. Visi klātesošie bija vienisprātis par to, ka laba grāmata vienmēr bagātina un audzina, kļūstot par īsto draugu, kas pavada cilvēku visu mūžu.

Lai paplašinātu mīļāko grāmatu loku, akcijas dalībniekiem tika piedāvātas jaunās grāmatas, kas vēl tikai gaida savus lasītājus. Lasīšana izraisīja daudz pozitīvo emociju. Dalīsimies tajās Lasīšanas dienā!

Ziņu sagatavoja:
Latgales Centrālās bibliotēkas filiāles
Piekrastes bibliotēkas vadītāja
Anna Oleiņikova
tālr.: 65430311
e-pasts: anna.oleinikova@lcb.lv