11. maijā Piekrastes bibliotēkā norisinājās tematisks pasākums „Mūsos vienmēr skan mātes balss!”, kas bija veltīts Mātes dienai. Svētkos piedalījās 39 cilvēki - vecmammas, mammas un bērni.

Galvenais pasākuma mērķis ir ģimenes organizēšana brīvā laika pavadīšanai, formēt bērniem ģimenes vērtību, mīlestības audzināšanu un pateicības jūtas mātei.

Pasākums tika veidots pēc populārākajām televīzijas pārraidēm, tajā skaitā bija „Ziņas”, kuru laikā klātesošie tika iepazīstināti ar svētku vēsturi un tradīcijām. Rubrikā „Dzejas lappuse” skanēja mūsu lasītāju dzejoļi, bet pārraidē „Uzmini melodiju” no dažām notīm minēja melodijas un dziedāja dziesmu pantiņus. Protams, bija arī vēl citas pārraides, tādas kā „Kamēr visi mājās”, „Dzīvo vesels”, „Jaunie talanti”, „Vecmāmiņu šovs”, „Gudrinieki un gudrinieces”. Pasākuma laikā bija dažādi konkursi un uzdevumi, aktīvas spēles, dziesmas, dzejoļi, mīklas, bet reklāmas pauzes aizpildīja mūsu jaunie muzikanti. „Prasmīgās rociņas” „izaudzēja” burvju margrietiņu, kura palīdzēja mammām uzzināt sava izskata un rakstura īpatnības. Šīs margrietiņas šķirne saucas ”Paša – paša”. Bet bērniem bija sagatavotas buķetes no konfektēm un baloniem. Pasākums noslēdzās ar „Laika ziņām” uz rītdienu, kura laikā tika pateikti mīļi apsveikuma vārdi visām māmiņām.

Svētku noslēgumā klātesošos sagaidīja pārsteigums – jaunas grāmatas. Visi ciemiņi uz mājām devās ar labu garastāvokli un interesantu grāmatu.

Ziņu sagatavoja:
Latgales Centrālās bibliotēkas filiāles
Piekrastes bibliotēkas bibliotekāre
Regīna Jegorova
tālr.: 65430311
e-pasts: regina.jegorova@lcb.lv