24. janvārī Piekrastes bibliotēkas bibliotekāre devās pie Daugavpils 7. pirmsskolas izglītības iestādes audzēkņiem, lai bērnus jautri un atraktīvi iepazīstinātu ar Valsts Kultūrkapitāla fonda mērķprogrammas „Grāmatu iepirkums publiskajām bibliotēkām” grāmatām.

Tikšanās mērķis - iepazīstināt bērnus ar interaktīvām bilžu grāmatām, runājošām un izzinošām grāmatām, grāmatām ar pārsteigumiem un ar lodziņiem, rosinot pirmsskolnieku interesi par lasīšanu. Pasākuma forma - lasīšana priekšā.

Šajā tikšanās reizē bērniem tika lasīta un atskaņota grāmata „Rudā vistiņa”, totiesgrāmatu „Mājdzīvnieku balsis” bibliotekāre lasīja kopā ar bērniem. Pasākuma laikā pirmsskolnieki veica dažādus uzdevumus un spēlēja atraktīvas rotaļas ar bumbu. Tā kā visas grāmatas jau nevar izlasīt vienā tikšanās reizē, līdz ar to tika izveidota ceļojošā bērnu grāmatu izstāde „Skanīgās grāmatas ceļo…” pirmsskolas izglītības iestādē.

Bērni bija sajūsmā gan par pasākumu, gan par jaunajām grāmatām un dāvanām, apsolot pavasarī kopā ar audzinātāju noteikti apmeklēt bibliotēku.

Ziņu sagatavoja:
Latgales Centrālās bibliotēkas filiāles
Piekrastes bibliotēkas bibliotekāre
Ija Pavlova
tālr.: 65430311
e-pasts: ija.pavlova@lcb.lv