LCB Piekrastes filiālbibliotēka aicina bērnus un jauniešus uz Bibliotēku nedēļas pasākumiem. Bibliotēku nedēļa norisināsies no 26.līdz 30.aprīlim, tās tēma „Bibliotekāro stundu Olimpiskās spēles”.

Bibliotēkas nedēļas ietvaros Piekrastes bibliotēka piedāvā dažādas aktivitātes, kuru mērķis ir popularizēt bibliotēku, tās krājumu un pakalpojumus, kā arī  veicināt lasīšanu bērnu un jauniešu vidū.

Šī nedēļa sāksies 26. aprīlī ar grāmatu izstādes „Aizraujošo grāmatu pasaulē” atvēršanu, kurā tiks apskatāma visjaunākā bērnu literatūra,  un turpināsies ar bibliotekāro stundu 10 lieliskas grāmatas, kas noteikti jāizlasa 5.-7.klašu skolēniem. 27. aprīlī plkst. 10.00 pirmsskolas izglītības iestāžu audzēkņi tiks aicināti uz tikšanos ar bērnu dzejnieci Stepanīdu Miloševiču, kur bērni dosies aizraujošā ceļojumā viņas grāmatu pasaulē.  28. aprīlī plkst. 9.30 sākumskolas skolēni tiks aicināti piedalīties bibliotekārajā  stundā „Bibliotēkā dzīvo grāmatas” un kopā ar grāmatu karalieni iepazīsies ar bibliotēku, tās krājumu un lietošanas noteikumiem.

Esiet mīļi gaidīti Piekrastes bibliotēkā!

Ziņu sagatavoja:
Anna Oleiņikova
Latgales Centrālās bibliotēkas filiāles
Piekrastes bibliotēkas vadītāja
e-pasts: anna.oleinikova@lcb.lv
tālr.: 65430311