Valsts svētku mēnesī Pārdaugavas bibliotēkā tika rīkota patriotu nedēļa. Tās ietvaros tika piedāvāta virkne Latvijas 100. dzimšanas dienai veltītu pasākumu ar mērķi veicināt patriotisku audzināšanu, sniegt izpratni un zināšanas par Latvijas vēsturi un kultūru.

Visu novembri bibliotēkas apmeklētājiem tika piedāvātas izstādes “Latvija ir mūsu dzimtene, te esam un būsim mēs!” un “Maza mana tēvuzeme divu roku platumā”, kas iepazīstināja ar jaunāko latviešu daiļliteratūru, sniedza informāciju par Lāčplēša dienu, Latvijas Republikas proklamēšanas dienu, kā arī izcilākajām Latvijas personībām.

Tematiskā pasākumā “Tu esi Latvija!” J. Raiņa Daugavpils 6. vidusskolas 8. klases skolēni tika iepazīstināti ar valstij nozīmīgiem notikumiem un personībām, kas sniegušas ievērojamu ieguldījumu Latvijas vēsturē. Iegūtās zināšanas jaunieši nostiprināja, piedaloties erudīcijas spēlē “Mana Latvija”. Savukārt aproču darināšanās darbnīcā “Latvijas krāsas” bibliotēkas lietotāji izveidoja vairāk nekā 30 sarkanbaltsarkanas aproces, kas sniedza īpašniekiem patriotisma un svētku sajūtu.

Ziņu sagatavoja:

LCB filiāles
Pārdaugavas bibliotēkas vadītāja
Natālija Putroma
Tālr.: 65423339
e-pasts: natalija.putroma@lcb.lv

Tagi: Latvijai 100