Iespēju radoši un lietderīgi pavadīt brīvo laiku, atklāt un attīstīt savu talantu, izzināt pasauli un iepazīt jaunus draugus lasītveicināšanas programmas “Skaistā vasara bibliotēkā” ietvaros jūlijā izmantoja 22 bērni (kopējais apmeklējumu skaits – 42).

5. jūlijā norisinājās dzejas lasījumu aplis “Burtiņi mūk”, kas bija veltīts Latvijas valsts simtgadei. Pasākuma dalībnieki lasīja latviešu autoru bērnu dzeju un iepazinās ar dzejas gadagrāmatu bērniem “Garā pupa 2017”.

Katram no mums ir mīļākā dzejas grāmata vai dzejolis un … mīļākā rotaļlieta, bet tematiskajā stundā “Rotaļlieta – grāmatu varonis” bērni apvienoja tos un sacerēja īpašus pantiņus par savu mīļmantiņu.      

Starptautiskās šaha dienas gaidās 19. jūlijā bērni un jaunieši pulcējās LCB filiālē Pārdaugavas bibliotēkā, lai apgūtu šīs spēles pamatus un, protams, izmēģinātu savus spēkus šaha turnīrā.

Prieku un gandarījumu par paveikto bērniem sagādāja piedalīšanās radošajā darbnīcā “Nemaz nav grūti”, kurā bija iespēja dzeju izdziedāt, uzzīmēt, attēlot un pat sacerēt.

Ziņu sagatavoja:

LCB filiāles
Pārdaugavas bibliotēkas vadītāja
Natālija Putroma
tālr.: 65423339
e-pasts: natalija.putroma@lcb.lv