Svinot Bibliotēku nedēļu, Pārdaugavas bibliotēka rīkoja vairākus pasākumus.

25. aprīlī jautri un izzinoši aizritēja bibliotekārā stunda "Ieskats mūsdienu bibliotēkā", kurā aktīvi iesaistījās J. Raiņa Daugavpils 6. vidusskolas pirmās klases skolēni. Bērniem tika stāstīts par bibliotēkas pakalpojumiem un bibliotekāra darbu, grāmatu dažādību un iespējām pavadīt brīvo laiku bibliotēkā.

 

26. aprīlī Latgales Centrālās bibliotēkas LCB filiāli Pārdaugavas bibliotēku pagodināja ar savu klātbūtni paši mazākie bibliotēkas lietotāji – 3-4 gadus veci J. Raiņa Daugavpils 6. vidusskolas pirmsskolas programmas audzēkņi, kuriem pasakas veidā tika stāstīts par bibliotēku un grāmatu dažādību. Katrs pasākuma dalībnieks saņēma saldu dāvanu un ielūgumu kļūt par čaklu lasītāju.

 

26. aprīlī Bibliotēku nedēļas ietvaros J. Raiņa Daugavpils 6. vidusskolas 8. klases skolēni piedalījās bibliotekārajā stundā "Ieskats mūsdienu bibliotēkā", kuras laikā uzzināja interesantus faktus par bibliotēkām un bibliotekāriem, iepazinās ar LCB pakalpojuma "Mana bibliotēka" iespējām, neklātienē apceļoja dažādas pasaules bibliotēkas un iesaistījās diskusijā par bibliotēku nākotni.

Ziņu sagatavoja:

LCB filiāles
Pārdaugavas bibliotēkas vadītāja
Natālija Putroma
tālr. 65423339
e-pasts: natalija.putroma@lcb.lv

Tagi: Bibliotēku nedēļa 2018