Februārī Pārdaugavas bibliotēkā norisinājās virkne pasākumu dažāda vecuma bērniem.

Februārī Pārdaugavas bibliotēka piedāvāja pasaku lasījumu ciklu Garajos ziemas vakaros, kurā piedalījās pirmsskolēni un 1.-4. klašu skolēni. Kopā ar bērniem atcerējāmies dažādu tautu un autoru pasakas, darbojāmies radošajā darbnīcā, spēlējām un minējām mīklas.

6. februārī Pārdaugavas bibliotēkā Vispasaules Drošāka interneta dienas ietvaros notika izglītojošs pasākums pamatskolas vecuma bērniem “Windows operētājsistēmas drošības pamati”, kurā piedalījās J. Raiņa Daugavpils 6. vidusskolas 6. klase. Pasākuma mērķis bija vērst jauniešu uzmanību uz nepieciešamību būt atbildīgiem par sava datora drošību.

No 6. līdz 10. februārim J. Raiņa Daugavpils 6. vidusskolā norisinājās projektu nedēļa, kas bija veltīta Latvijas valsts simtgadei. Skolēni un skolotāji, sadarbojoties ar Pārdaugavas bibliotēku, meklēja informāciju par Latvijas mākslu, literātiem, pilsētām un dabu uzziņu grāmatās, novadpētniecības mapēs un elektroniskajā vidē. Projektu nedēļas ietvaros bibliotēku apmeklēja vairāk nekā 50 interesenti gan grupās, gan individuāli.

21. februārī Starptautiskās valodas dienas ietvaros norisinājās valodniecības spēle “Zini vai mini”, kurā aktīvi iesaistījās un lieliskas zināšanas parādīja J. Raiņa Daugavpils 6. vidusskolas 8. klases skolēni.

22. februārī bibliotēku apmeklēja 4. klases skolēni, lai iepazītos ar jaunāko literatūru – aizraujošiem piedzīvojumu stāstiem, noderīgu uzziņu literatūru un noslēpumainiem detektīviem

Ziņu sagatavoja:

LCB filiāles
Pārdaugavas bibliotēkas vadītāja
Natālija Putroma
tālr. 65423339
e-pasts: natalija.putroma@lcb.lv