Decembrī Latgales Centrālās bibliotēkas filiālē Pārdaugavas bibliotēkā tika aizvadīti jau tradicionālie Adventes laika pasākumi, kuru ietvaros ikviens interesents varēja noskaņoties Ziemassvētku gaidīšanai un izbaudīt kopīgu darbošanos, sarunas un grāmatu lasīšanas prieku.

16. decembrī pieaugušie lasītāji pulcējās Pārdaugavas bibliotēkā uz jaunāko izdevumu apskatu un labo padomu stundu “Ziemassvētku skapis”, klātesošie iepazinās ar šobrīd ļoti aktuālo skandināvu laimes filozofiju “hygge”, jo grāmatu lasīšana arī ir daļa no hygge baudas. Pēc draudzīgām sarunām klusajā Adventes laikā pie tējas tases ar pīrāgu lasītājas izvēlējās grāmatu garo ziemas vakaru pavadīšanai.

15. un 19. decembrī Pārdaugavas bibliotēka ciemojās 11. pirmskolas izglītības iestādē “Ābelīte” un Valsts sociālās aprūpes centra „Latgale” filiālē „Kalkūni”, lai dāvātu bērniem sirsnīgu un pasakainu Adventes laika stāstu.

Decembrī turpinājām iepazīstināt bērnus ar lasītveicināšanas programmas “Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija” grāmatām. J. Raiņa Daugavpils 6. vidusskolas pirmsskolas programmas audzēkņiem notika trīs lasījumi, kuru gaitā bērni sastapa puiku-gleznotāju, ezīti un citus grāmatu tēlus.

Ziņu sagatavoja:

LCB filiāles
Pārdaugavas bibliotēkas vadītāja
Natālija Putroma
tālr. 65423339
e-pasts: natalija.putroma@lcb.lv

Tagi: pasākumi adventes lasījumi bērnu žūrija