Jau otro gadu pēc kārtas Karjeras nedēļas ietvaros Pārdaugavas bibliotēkā bērniem un jauniešiem ir iespēja tikties ar dažādu profesiju pārstāvjiem, veicināt uzņēmību un motivāciju mācīties, „projektēt” savu nākotnes profesiju un dzīvesveidu, kā arī iesaistīties citās aktivitātēs.

14. oktobra tematiskajā pasākumā “Profesiju kolāža” piedalījās J.Raiņa Daugavpils 6. vidusskolas 3.a klases skolēni. Pēc iepazīšanās ar izglītības sistēmu Latvijā un profesiju dažādību, bērni veidoja savu nākotnes profesiju topu, spēlēja spēli “Uzmini nu!” un minēja mīklas.

15. oktobrī tika rīkota tikšanās ar Latvijas labāko spīdveja braucēju Andžeju Ļebedevu, kuru apmeklēja Daugavpils Krievu vidusskolas – liceja 9. klases skolēni un J.Raiņa Daugavpils 6. vidusskolas 10.a klases audzēkņi. Pēc īsa ieskata motosporta vēsturē klātesošie dedzīgi uzdeva jautājumus gan par braucēja panākumu formulu, gan par talantu atpazīšanu sevī.

16. oktobrī bibliotēkā viesojās Daugavpils hokeja kluba “Latgale” galvenais treneris Jurijs Agureikins. J.Raiņa Daugavpils 6. vidusskolas hokeja cienītāji ar aizrautību klausījās visdažādākajos atgadījumos no trenera dzīves, aktīvi uzdeva jautājumus un atzinīgi novērtēja vērtīgo informāciju.

Katrs Karjeras nedēļas dalībnieks saņēma konfektes un uzlīmes, savukārt aktīvākie tika pie atstarotājiem un citām noderīgām balvām. Sevišķa pateicība bija arī Karjeras nedēļas viesiem.

Ziņu sagatavoja:
LCB filiāles
Pārdaugavas bibliotēkas vadītāja
Marina Baranovska
tālr. 65423339
e-pasts: marina.baranovska@lcb.lv