Bibliotēku nedēļas ietvaros Pārdaugavas bibliotēkā bija apskatāmas literatūras izstādes, norisinājās tematiski pasākumi un viktorīnas dažāda vecuma bērniem, kuru mērķis bija vērst uzmanību uz aktīvu un veselīgu dzīvesveidu.

    Sadarbībā ar bērnu klubu „Grīva” tika organizēta viktorīna „Ko Tu zini par..”, kurā bērni pārbaudīja savas zināšanas drošībā uz ūdens, veselības jautājumos, sporta un galda spēļu minēšanā. Noslēgumā katra komanda saņēma saldas balvas un devās uz kopīgu tējas dzeršanu.

     Tematisks pasākums „Vingro vesels!” iesākās bibliotēkā – tika stāstīts par bibliotēku nedēļas vēsturi, tēmu un esošo izstādi, savukārt turpinājums notika J. Raiņa Daugavpils 6.vidusskolas sporta zālē, kurā sporta skolotājas vadībā vingroja gan bērni, gan pieaugušie. Pēc iesildīšanās tika skrietas stafetes un spēlētas spēles.

     Bibliotēkas nedēļu noslēdza tematisks pasākums „Legāls=drošs?” un tikšanās ar Daugavpils slimnīcas Narkoloģijas nodaļas vadītāju Mihailu Ražukovu. Diskusiju gaitā J.Raiņa Daugavpils 6.vidusskolas 7.klases jaunieši uzzināja par legāliem atkarības veidiem un īpaši par legālām narkotikām, to iedarbību un sekām, kā arī iemesliem, kāpēc tās tiek lietotas.

Izsakām pateicību sadarbības partneriem par aktīvu dalību Bibliotēku nedēļas pasākumos.

Ziņu sagatavoja:
LCB filiāles
Pārdaugavas bibliotēkas vadītāja
Marina Baranovska
tālr. 65423339
e-pasts: marina.baranovska@lcb.lv