Marts ir Pasaules Ūdens dienas mēnesis – līdz ar to Pārdaugavas bibliotēkā tika organizēti vairāki tematiski pasākumi „Viss sākas ar ūdeni” ar mērķi pievērst uzmanību dzeramā ūdens nozīmei un ūdens nozīmei vispār.

       18. martā Pārdaugavas bibliotekāre devās uz Daugavpils 6.pirmsskolas izglītības iestādi, lai ar bērniem pārrunātu ūdens nozīmi, kopā lasot dzejoļus un minot mīklas. Bērni visvairāk priecājās spēlējot spēli „Sauszeme vai ūdens”.

       25. martā Pārdaugavas bibliotēkā viesojās SIA „Daugavpils ūdens” sabiedrisko attiecību speciāliste Olga Bumažņikova, kura J.Raiņa Daugavpils 6.vidusskolas 11.klases skolēniem gan pastāstīja par esošajiem projektiem ūdenssaimniecības attīstībā, gan parādīja – cik kvalitatīvs dzeramai ūdens ir pieejams lielākai daļai Daugavpils iedzīvotājiem. Jauniešiem bija iespēja, pagaršojot ūdeni no 6 paraugiem, uzminēt tā izcelsmi. Noslēgumā katrs klātesošais saņēma pildspalvu ar uzņēmuma logo, savukārt bibliotēkai tika uzdāvināta Alberta Auziņa grāmata Latvijas ūdenssaimniecības vēsture”.

Ziņu sagatavoja:
LCB filiāles
Pārdaugavas bibliotēkas vadītāja
Marina Baranovska
tālr. 65423339
e-pasts: marina.baranovska@lcb.lv