Laikā no 17.-21. novembrim Jaunbūves bibliotēka saviem mazajiem lasītājiem piedāvāja apmeklēt patriotisko stundu „Vai tu zini, kas ir Latvija/ Tā ir zeme – mana dzimtene”.

Laikā no 17.-21. novembrim Jaunbūves bibliotēka saviem mazajiem lasītājiem piedāvāja apmeklēt patriotisko stundu „Vai tu zini, kas ir Latvija/ Tā ir zeme – mana dzimtene”. Šo vienreizējo iespēju izmantoja Daugavpils 10., 15. un 27. pirmsskolas izglītības iestāžu vecāko grupu audzēkņi, kā arī Krievu vidusskolas – liceja 1.-2. klašu skolēni un Daugavpils 10. vidusskolas 5. klašu skolēni.

 

Patriotiskā stunda tika atklāta ar J. Petera dzejoli „Dzimtene”. Izmantojot grāmatu „Mūsu Latvija”, bērni tika iepazīstināti ar Latviju: Latvijas novadiem, pilsētām, tautastērpiem, dzīvniekiem un augiem, ezeriem un upēm, nozīmīgākajiem objektiem. Lai radītu svētku sajūtu, pasākuma laikā tika demonstrēta audio prezentācija, kurā atspoguļoti Latvijas simboli un nozīmīgākie dati. Bērni Latvijas dzimšanas dienai sagatavoja nelielas dāvaniņas – pašu izrotātus dūraiņus. Pasākuma beigās bērni noskaitīja V. Plūdoņa dzejoli „Tev, mūžam dzīvot, Latvija!”

 

Informāciju sagatavoja:

LCB filiāles Jaunbūves bibliotēkas bibliotekāre

Natālija Putroma

Tel. nr..: 6543817365438173 

e-pasts: natalija.putroma@lcb.lv