15. maijā Starptautiskās ģimenes dienas ietvaros jau piekto gadu pēc kārtas Jaunbūves bibliotēka ielūdza savus lasītājus, ģimenes ar bērniem, uz Ģimenes svētkiem „Pasakas ģimenes lokā”.

15. maijā Starptautiskās ģimenes dienas ietvaros jau piekto gadu pēc kārtas Jaunbūves bibliotēka ielūdza savus lasītājus, ģimenes ar bērniem, uz Ģimenes svētkiem „Pasakas ģimenes lokā”. Pasākuma mērķis bija veicināt vecāku un bērnu kopīgu bibliotēkas apmeklēšanu, kā arī, popularizēt Jaunbūves bibliotēkas krājumu.

 

Pasākuma laikā ģimenēm bija jāiziet cauri uzdevumu labirintam. Izvēloties konkrētas krāsas ziedlapiņu, viņi noteica, kāds no uzdevumiem viņu ģimenei būs jāpaveic. Tā vecāki kopā ar bērniem mēģināja uzminēt, kāds pasaku varonis ir noslēpies kastē, rādīja mēmo šovu, dejoja un veica dažādas radošās aktivitātes – vāca pupiņas, piedalījās virves vilkšanas sacensībās un uz ātrumu lasīja ziedus.

 

Rezultātā bērni iepazinās ar latviešu tautas pasakām un viņu galvenajiem varoņiem. Savukārt viņu vecāki, kopā ar bērniem jautri un lietderīgi pavadīja savu brīvo laiku.

Ziņu sagatavoja:

LCB filiāles Jaunbūves bibliotēkas bibliotekāre


Natālija Leikuma


tālr.: 654 38173       


e-pasts: natalija.leikuma@lcb.lv

Tagi: Pasākumi