17. oktobrī, Karjeras nedēļas ietvaros, tika organizēta tikšanās ar Daugavpils bērnu cirka studijas „Jaunība” vadītājiem Jevgeņiju un Mariju Čirkoviem.

17. oktobrī, Karjeras nedēļas ietvaros, tika organizēta tikšanās ar Daugavpils bērnu cirka studijas „Jaunība” vadītājiem Jevgeņiju un Mariju Čirkoviem. Pasākumu „Tik grūts un interesants ir profesiju ceļš”, kura mērķis bija paplašināt savas zināšanas par cirku un cirka mākslinieka profesiju, apmeklēja Daugavpils 10. vidusskolas 5. klašu skolēni.

Pasākuma sākumā bibliotekāre sniedza nelielu ieskatu cirka vēsturē Latvijā, kā arī, iepazīstināja tos ar Latviešu cirka tēva Trofima Meiera dzīvi un karjeru. Savukārt, J. un M. Čirkovi pastāstīja par saviem sasniegumiem cirka darbā, kā arī par bērnu cirka studiju „Jaunība”, kas atrodas Daugavpilī. Visa pasākuma laikā notika diskusija gan par cirka mākslinieka profesijas plusiem un mīnusiem, gan par profesijas īpatnībām un karjeras iespējām. Pasākuma beigās J. un M. Čirkovi atbildēja uz skolēnu jautājumiem un sniedza autogrāfus.

Ziņu sagatavoja:
LCB filiāles Jaunbūves bibliotēkas bibliotekāre
Natālija Leikuma
e-pastas: natalija.leikuma@lcb.lv
tālr. 65438173

Tagi: Karjeras nedēļas