Karjeras nedēļas ietvaros Jaunbūves bibliotēka organizēja saviem mazajiem lasītājiem, tas ir, pirmsskolniekiem un 1.–2. klašu skolēniem, neklātienes ceļojumu “Profesiju varavīksne”, kura mērķis bija iepazīstināt bērnus ar profesiju dažādību.

    Karjeras nedēļas ietvaros Jaunbūves bibliotēka organizēja saviem mazajiem lasītājiem, tas ir, pirmsskolniekiem un 1.–2. klašu skolēniem, neklātienes ceļojumu “Profesiju varavīksne”, kura mērķis bija iepazīstināt bērnus ar profesiju dažādību. Pasākumā piedalījās Daugavpils 8., 10., 27. un 28. pirmsskolas izglītības iestādes, 15. vidusskola, kā arī Daugavpils 1. speciālā pamatskola.

      Pasākuma gaitā bērni ar mīklu, dzejoļu un spēles palīdzību tika iepazīstināti ar dažādām profesijām – skolotāja, celtnieka, auklītes utt.. Grāmatās, kuras jau iepriekš atlasīja bibliotekārs, bērniem bija jāsameklē konkrēti profesijas pārstāvji un jāatbild uz āķīgiem jautājumiem. Tika piedāvāta arī neliela viktorīna, kuras gaitā bērniem bija jāatceras literāro varoņu profesijas. Jāatzīmē, ka mazie pasākuma dalībnieki tika iepazīstināti ar profesiju vēsturi, kā arī viņi uzzināja par retām un neparastām profesijām. Pasākuma beigās bērni noskatījās multfilmu par profesiju saderību.

Ziņu sagatavoja:
LCB filiāles Jaunbūves bibliotēkas bibliotekāre
Natālija Leikuma
e-pastas: natalija.leikuma@lcb.lv
tālr. 65438173

Tagi: Karjeras nedēļas