Katru nedēļu brīvdienās bērni apmeklē bibliotēku, lai šeit pavadītu savu brīvo laiku. Viņi lasa grāmatas un žurnālos, apmeklē dažādus sociālos tīklus utt.. Lai dažādotu bērnu ikdienu, Jaunbūves bibliotēkas darbinieki nolēma iesaistīt 1. – 7. klašu skolēnus, bibliotēkas apmeklētājus V. Plūdoņa dzejoļa inscenējumā „Zaķis un ezis”.

Katru nedēļu brīvdienās bērni apmeklē bibliotēku, lai šeit pavadītu savu brīvo laiku. Viņi lasa grāmatas un žurnālos, apmeklē dažādus sociālos tīklus utt.. Lai dažādotu bērnu ikdienu, Jaunbūves bibliotēkas darbinieki nolēma iesaistīt 1. – 7. klašu skolēnus, bibliotēkas apmeklētājus V. Plūdoņa dzejoļa inscenējumā „Zaķis un ezis”. Pasākums notika 29. martā un bija veltīts Teātra dienai.

Lai varētu piedalīties lugā, mazie lasītāji kopā ar bibliotekāri paši sev izvēlējās lomas un atbilstoši tām veidoja maskas. Kad tas bija paveikts, bērni iestudēja V. Plūdoņa dzejoli „Ezis un zaķis”. Tas sagādāja prieku ne tikai pašiem teatrālās izrādes dalībniekiem, bet arī to skatītājiem.

Ziņu sagatavoja:
LCB filiāles Jaunbūves bibliotēkas bibliotekāre
Natālija Leikuma
e-pasts: natalija.leikuma@lcb.lv
tālr. 65438173

Tagi: pasākumi