2012. gada 12. – 28. novembrī Jaunbūves bibliotēkā, 10. un 17. vidusskolā, kā arī Krievu vidusskolā-licējā norisinājās patriotiskā stunda „Latvijas pērles” ar mērķi – sniegt zināšanas par Latvijas simboliem, svētku tradīcijām un pilīm.

2012. gada 12. – 28. novembrī Jaunbūves bibliotēkā, 10. un 17. vidusskolā, kā arī Krievu vidusskolā-licējā  norisinājās patriotiskā stunda „Latvijas pērles” ar mērķi – sniegt zināšanas par Latvijas simboliem, svētku tradīcijām un pilīm.
Pasākuma sākumā bērni atbildēja uz jautājumiem, kas bija saistīti ar Latvijas karogu, ģērboni, himnu, prezidentiem. Stundas laikā skolēniem tika parādīta, uz grāmatām balstīta, prezentācija par Latvijas pērlēm – pilīm, kā arī, tika stāstīts par piļu vēsturi un tur klaiņojošiem spokiem. Skolnieki stāstīja savas teikas un diskutēja par to, vai spoki eksistē.

 

Rezultāts: patriotiskā stunda „Latvijas pērles” norisinājās 19 reizes un to apmeklēja skolēni no 1. līdz 10. klasei. Pēc pasākuma bērni apmeklēja gan savu skolas bibliotēku, gan Jaunbūves bibliotēku, lai paņemtu un izlasītu grāmatas par Latvijas pilīm.

Ziņu sagatavoja:
LCB filiāles
Jaunbūves bibliotēkas vadītāja
Svetlana Lapāne
e-pasts: svetlana.lapane@lcb.lv
tālr.: 65438173

Tagi: Patriotiskās stundas