Lasītveicināšanas programma "Skaistā vasara bibliotēkā" turpinājās arī jūlijā, piedāvājot dažādus izglītojošus un izklaidējošus pasākumus.

Jūlijs LCB filiālē Gaismas bibliotēkā iesākās ar literāro zibakciju “Grāmatu kafejnīca”. Pasākuma dalībniekiem bija lieliska iespēja iepazīties ar dažādu žanru grāmatām – lasīt un gūt ieskatu tajās īsā laika periodā. Piecas minūtes bērni vienlaikus lasīja grāmatas un pēc tam apmainījās ar tām. Pasākuma noslēgumā lasītveicināšanas programmas dalībnieki dalījās savos iespaidos un vērtēja grāmatas ar emociju simbolu palīdzību.

12. jūlijā bibliotekārās stundas “Žurnālu plaukts” laikā bērni aplūkoja Gaismas bibliotēkā pieejamos periodiskos izdevumus un piedalījās dažādās aktivitātēs. Radošajā darbnīcā pasākuma dalībnieki no plastilīna veidoja žurnālā noskatītas kompozīcijas.

Savukārt 19. jūlijā bibliotēkā tika rīkots galda spēļu turnīrs. Cik jauki pavadīt laiku lietderīgi draugu lokā bibliotēkā un kopā izmēģināt dažādas galda spēles!

26. jūlijā programmas “Skaistā vasara bibliotēkā” dalībnieki apmeklēja tematisku pasākumu “Jūlijs – siena mēnesis”, kura mērķis bija veicināt bērnu interesi par latviešu tautas folkloru. Bērni ieskatījās ticējumu pūrā, lasīja latvju dainas, zīmēja ornamentu rakstus, klausījās tautasdziesmas. Radošajā darbnīcā ar lielu aizrautību tika darināti dekoratīvi šķīvīši, izmantojot salmus to rotāšanai.

Jūnijā un jūlijā lasītveicināšanas programmas “Skaistā vasara bibliotēkā” pasākumus apmeklēja 33 dalībnieki, kopējais apmeklējumu skaits – 64.

Vasaras programma turpināsies arī augustā! Nāc un pievienojies!

Ziņu sagatavoja:

LCB filiāles Gaismas bibliotēkas
bibliotekāre Aija Sauļeviča
tālr.: 65455648
e-pasts:: aija.saulevica@lcb.lv