Martā LCB filiālē Gaismas bibliotēkā tika organizēti Digitālās nedēļas pasākumi, svinēta Starptautiskā Teātra diena un gaidītas Lieldienas.

No 20. līdz 24. martam Digitālās nedēļas ietvaros Gaismas bibliotēkas apmeklētāji – jaunieši tika iepazīstināti ar LCB abonēto datubāzi Letonika.lv, kas ir būtisks palīgs mācībās, kā arī uzzināja par bibliotēkas e-kataloga izmantošanas iespējām un priekšrocībām.

Sens ticējums vēsta, ka mājas gariņš visjautrākais ir tur, kur Lieldienās svētkus sagaida ar prieku un izrotātām telpām, tāpēc 24. martā Ruģeļu mikrorajonā dzīvojošie bērni ar lielu aizrautību iesaistījās radošajā darbnīcā “Lieldienu prieks”. Uz papīra šķīvīšiem izveidotās plastilīna gleznas bibliotēkā būs skatāmas visu aprīli.

28. martā Gaismas bibliotēkā tika organizēts Starptautiskajai teātra dienai veltīts literārs pasākums “Pēc latviešu tautas pasaku motīviem”. Ruģeļu pirmsskolas izglītības iestādes audzēkņi ieradās Gaismas bibliotēkā, lai piedalītos teatralizētos pasaku uzvedumos. Pateicamies grupas “Mārīte” audzēkņiem un skolotājai par aktīvu iesaistīšanos!

Ziņu sagatavoja:

LCB filiāles Gaismas bibliotēkas bibliotekāre
Aija Sauļeviča
tālr.: 65455648
e-pasts: aija.saulevica@inbox.lv