Decembris Gaismas bibliotēkā tika aizvadīts ar Ziemassvētku gaidīšanas prieku, Adventes laika lasījumiem, radošām darbnīcām un citām sirsnīgām aktivitātēm.

Jau vairākus gadus īsi pirms Ziemassvētkiem tiek īstenota akcija “Adventes laika lasījumi”, kuras ietvaros lasītājiem tiek piedāvātas grāmatas, kas vairo labas domas un darbus. Arī šoreiz Gaismas bibliotēka viesojās Daugavpils logopēdiskajā internātpamatskolā – attīstības centrā, kur bibliotekāre lasīja Hansa Kristiana Andersena pasaku “Pieci zirņi no vienas pāksts”, lai ikvienam dāvātu cerību un prieku.

Par tradīciju ir kļuvusi arī Ziemassvētku akcija – radošā darbnīca “Mazo rūķu lielie darbi”, kuras laikā ar lielu rūpību un mīlestību tiek darinātas Ziemassvētku apsveikuma kartiņas. Šie apsveikumi tiek dāvāti Ruģeļu mikrorajona iedzīvotājiem, it īpaši vientuļiem sirmgalvjiem.

Gada izskaņā Gaismas bibliotēkā tika atzīmēta krievu rakstnieka Eduarda Uspenska 80 gadu jubileja. Pasākumu apmeklēja Ruģeļu pirmsskolas izglītības iestādes audzēkņi. Lasot Uspenska darbu fragmentus, skatoties fragmentus no multiplikācijas filmām un aplūkojot grāmatu izstādi, bērni guva priekšstatu par rakstnieka daiļradi.

Lai 2018. gads ir tikpat radošs un izzinošs! Uz tikšanos bibliotēkā!

Ziņu sagatavoja:

Informāciju sagatavoja:
LCB filiāles Gaismas bibliotēkas vadītāja
Kristīne Jasāne
Tālr.: 65455648
e-pasts: kristine.jasane@lcb.lv