Adventes laiks ir īpašs. Tas ir cerības un mīlestības laiks, kad dara labus darbus, domā gaišas domas un dāvā prieku apkārtējiem

au otro gadu pēc kārtas gaišajā Ziemassvētku gaidīšanas laikā Daugavpils publiskās bibliotēkas rīko akciju “Adventes lasījumi”.  Divu nedēļu laikā bibliotekāri devās pie saviem lasītājiem un piedāvāja klausīties priekšālasīšanā.

Akcijas ietvaros arī LCB filiāle Gaismas bibliotēka viesojās vairākās izglītības iestādēs un piedāvāja audzēkņiem iespēju piedalīties lasāmstundā “Tas baltais ziemas miers…”

10. decembrī Daugavpils logopēdiskā internātpamatskolas – attīstības centra audzēkņiem un 11. decembrī Daugavpils 12. vidusskolas sākumskolas skolēniem bija iespēja piedalīties šajā grāmatu lasīšanas pasākumā un kopā ar mums lasīt jaukas grāmatas par labestību, ticību, cerību un mīlestību.

Savukārt 22. decembrī Gaismas bibliotēkā viesojās Ruģeļu pirmsskolas izglītības iestādes audzēkņi un pasākuma laikā kopā ar mums lasīja pasaku grāmatas par draudzību, sirsnību un labestību.

Lai sirsnības pilns ir šis laiks!

Ziņu sagatavoja:

LCB filiāles Gaismas bibliotēkas
vadītāja Inta Jurkjāne
tālr.: 65455648
e-pasts: inta.jurkjane@lcb.lv