Latgales Centrālā bibliotēka (LCB) un filiāles arī šogad aicina interesentus iesaistīties lasīšanas veicināšanas programmā „Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija”.

Šogad lasītāju vērtējumam tiek piedāvātas 28 grāmatas. To vidū – gan latviešu oriģinālliteratūra, gan īru, vācu, franču, amerikāņu, zviedru, somu un islandiešu autoru darbu tulkojumi. Vērtējamās grāmatas ir sadalītas pa vecumposmiem: 5+, 9+, 11+, 15+ un literatūra vecākiem.

2015. gada 1 oktobrī Gaismas bibliotēkā notika Bērnu, jauniešu un vecāku žūrijas pasākums mazajiem lasītājiem (5+) “Lielā lasīšana ir klāt”.

Pasākuma dalībnieku uzmanībai tika piedāvātas sešas grāmatas (U. Auseklis Bante un tante; M. Zutis Nenotikušais atklājums; P. Lindenbauma Brigita un brāļi aļņi; T. Roberešts Vilks, kurš izvēlās no grāmatas; J.Rainis Puķu lodziņš; J. Zvirgzdiņš Miega pasaka).

Pasākuma laikā, siltā un draudzīgā atmosfērā, mazie dalībnieki kopīgi devās ceļojumā pa Bērnu un jauniešu žūrijas grāmatu galaktiku, iepazinās ar grāmatu varoņiem, apskatīja ilustrācijas un piedalījās dažādās aktivitātes.

Ziņu sagatavoja:

Informāciju sagatavoja:
LCB filiāles Gaismas bibliotēkas
vadītāja Inta Jurkjāne
tālr.: 65455648
e-pasts: inta.jurkjane@lcb.lv