Lasītveicināšanas programmas “Skaistā vasara bibliotēkā” ietvaros arī augustā katru ceturtdienu Gaismas bibliotēkā valdīja rosība – pasākumus apmeklēja 35 dalībnieki (apmeklējumu skaits – 66).

6. augustā notika pasākums “Spēles un rotaļas lieliem un maziem”. Pasākuma laikā  bērni aktīvi darbojās bibliotēkas pagalmā. Te notika jautrās stafetes un spēles.

13. augustā notika pasākums “ Manas vasaras mīļākā grāmata”. Akcijas dalībnieki ielūkojās bibliotēkas bērnu grāmatu krājumā un apskatīja jaunas un ne tik jaunas grāmatas,  iepazinās ar stāstu varoņiem, lasīja grāmatu fragmentus un veica dažādus uzdevumus.

20. augustā  jautri un atraktīvi noslēdzās lasītveicināšanas programma „Skaistā vasara bibliotēkā”. Noslēguma pasākumā „Manas vasaras stāsts” pirms aktīvāko dalībnieku sumināšanas kopā tika minētas mīklas un rakstīti vēlējumi. 

Kopumā akcijas ietvaros tika novadīti 12 pasākumi, kurus apmeklēja 44 bērni un jaunieši. Kopējais apmeklējumu skaits – 167.

Jāatzīmē, ka šogad visaktīvākie dalībnieki bija: Viktorija Abumova, Marija Matikāne un Margarita Barkanceva, kuri saņēma visvērtīgākās balvas – dāvanu maisu ar pārsteigumu. Bez dāvanām nepalika arī pārējie programmas dalībnieki.

Ziņu sagatavoja:

Informāciju sagatavoja:
LCB filiāles Gaismas bibliotēkas
vadītāja Inta Jurkjāne
tālr.: 65455648
e-pasts: inta.jurkjane@lcb.lv