Jūnijā lasītveicināšanas programmas „Skaistā vasara bibliotēkā!” pasākumus Gaismas bibliotēkā apmeklēja 24 dalībnieki (kopējais apmeklējumu skaits – 46).

Šogad mūsu pilsēta – Daugavpils, kas lepni stāv Daugavas krastos kopš 1275. gada, svin savu 740. gadskārtu. Šajās dienās mēs kļūstam vienoti, atvērtāki, mēs lepojamies ar seno, bet arvien jauneklīgo Daugavpili, un nekautrējamies savai pilsētai atzīties mīlestībā.

Jūnijā Gaismas bibliotēkā  lasītveicināšanas programma „Skaistā vasara bibliotēkā!” tematiski bija veltīta Daugavpilij. Bērniem tika piedāvāti pasākumi „Daugavpils – 740”, „Daugavpils lepnums – Marka Rotko mākslas centrs”, „Mana pilsēta toreiz un tagad”, „Novadpētniecība – Ruģeļi”.

Programmas dalībnieki uzzināja aizraujošus faktus par Daugavpils vēsturi, guva ieskatu pilsētas kultūras un mākslas dzīves norisēs, apmeklēja informatīvas un mākslas stundas un radošas darbnīcas.

Skaistā vasara bibliotēkā turpinās! Gaidām Jūs katru ceturtdienu no plkst. 11:00 līdz 13:00. Nāciet un ņemiet līdzi draugus!

Ziņu sagatavoja:

Informāciju sagatavoja:
LCB filiāles Gaismas bibliotēkas
vadītāja Inta Jurkjāne
tālr.: 65455648
e-pasts: inta.jurkjane@lcb.lv