No septembra līdz maijam sestdienu rītos klubiņā “Brīvdienas bez garlaicības” tika organizēti lasīšanas veicināšanas pasākumi, pulcējot lasošās ģimenes ar bērniem.

 

           Katrs pasākums domubiedru pulkā pavēra iespējas atklāt un izzināt jaunus lasāmvielas apvāršņus, kā arī rosīgi darboties radošās darbnīcās, doties virtuālos ceļojumos, izspēlēt prāta spēles un viktorīnas, iesaistīties kustību rotaļās, iestudēt daiļdarbu fragmentus, sacerēt dzejoļus un stāstus, svinēt svētkus.

           Maija pēdējā sestdienā, klubiņa “Brīvdienas bez garlaicības” sezonas noslēguma pasākumā “Zied vasara, un sapņi dzīvo” izvērtējot padarīto, smiekli mijās ar nopietnību, prieka brīži ar pārdomu mirkļiem. Gaisā virmojot līksmai un enerģiskai noskaņai, par visspilgtākajiem pasākumiem tika atzīti literāri - tematiskie pasākumi “Govs bibliotēkā!”, “Mieru, tikai mieru…”, “Katrā svecītē mazs brīnums mīt!”, “Lieldienas gaidot. Kā svētkus svinēsim?”, “Pūcīte Ucipuci viesojas bibliotēkā”, savukārt Mātes dienai veltītais pasākums “No sirsniņas es mīlēju” tika nominēts kā vissirsnīgākais. Klubiņa dalībniekiem tika sarūpēts arī salds pārsteigums – svētku kliņģeris! 

           Sirsnīgs paldies klubiņa “Brīvdienas bez garlaicības” dalībniekiem un viņu ģimenēm par sadarbību, atsaucību un atbalstu!

 

Uz tikšanos septembrī!

 

Ziņu sagatavoja:

LCB filiāles
Bērnu bibliotēkas „Zīlīte”
bibliotekāre Diāna Celitāne
Tālr.: 65421750
e-pasts: diana.celitane@lcb.lv

Tagi: Klubiņš Brīvdienas bez garlaicības, Pasākumi ģimenēm ar bērniem