No 06.02.2018. līdz 10.02.2018. Pasaules Drošāka interneta dienas ietvaros LCB filiālē Bērnu bibliotēkā “Zīlīte” notika bibliotekārā stunda “Drošāks internets sākas ar tevi!” un informatīvā stunda “Windows operētājsistēmas drošības pamati”.

Pasākumos, kurus apmeklēja Daugavpils 9. vidusskolas skolēni, tika prezentēta izglītojoša informācija par to, kā pasargāt savu datora operētājsistēmu no ļaunprātīgas programmatūras jeb datorvīrusiem, tika pārrunāti riski un drošība internetā, kā arī nelielai izklaidei tika piedāvāta aptauja un āķīgi uzdevumi. Pasākuma mērķis bija paaugstināt skolēnu zināšanu līmeni par drošāku interneta lietošanu. Skolēni aktīvi pārrunāja interneta lietošanas iespējas un draudus, ieguva jaunu un noderīgu informāciju.

Nedēļas nogalē klubiņa “Brīvdienas bez garlaicības” dalībnieki piedalījās tematiskā pasākumā “Mobilo mānija”. Bērni analizēja situācijas, kad visbiežāk tiek lietots mobilais tālrunis, un izvērtēja tā izmantošanas lietderību un nepieciešamību. Pasākuma izskaņā, gatavojoties Valentīndienai, pasākuma dalībnieki pašrocīgi veidoja apsveikuma kartītes.

Ziņu sagatavoja:

Latgales Centrālās bibliotēkas filiāles
Bērnu bibliotēkas „Zīlīte”
bibliotekāre Žanna Korobkina
Tel.: 65421750

Tagi: Pasaules drošāka interneta diena, Valentīndiena, Mobilo mānija