LCB filiālē Bērnu bibliotēkā „Zīlīte”, oktobris - dažādo rudens darbu un domu laiks, kādreiz saukts par veļu vai zemliku mēnesi, raitiem soļiem ir paskrējis klubiņa „Brīvdienas bez garlaicības” nodarbībās.

7. oktobrī ar lielu aizrautību un interesi bērni iesaistījās Starptautiskajai dzīvnieku aizsardzības dienai veltītajā pasākumā “Dzīvnieki cilvēku pasaulē”.
Otrās oktobra sestdienas tematiskais pasākums “Atver bibliotēkas durvis!” aicināja savus klubiņa dalībniekus kustību rotaļās, prāta spēlēs un grāmatu apskatā pārrunāt profesiju daudzveidību un pagatavot talismanu - Dakteri Aikāsāp, kurš jautri uzsmaidot, devās līdzi uz sava darbarūķa mājām.
21. oktobrī skanēja bērnu balsis, pāri visam lija smieklu mākonīši, gaisā virmoja zinātkāre un atvērtība jaunajam, jo bija pienācis laiks klubiņa nākamajam pasākumam “Govs bibliotēkā!”. Klubiņa dalībnieki, nelielā izzinošā filmiņā, iepazina piena produktu tapšanas ceļu, un, ieklausoties dzīvespriecīgās pasakās, izveidoja zīmējumu izstādi minētajam grāmatu tēlam.

Oktobra izskaņā, animācijas filmu tēli, klubiņa dalībniekiem, ļāva ielūkoties Volta Disneja pasaulē. “Disnejs brīnumdaris!” mūs aicināja virtuālajā ceļojumā piestāt katrā no pieturām un tikties ar zaķēniem, Mikiju, Bembiju un Vinniju Pūku.

Oktobra grāmatu lappuses ir veiksmīgi pārlapotas ar zinātkārajiem klubiņa dalībniekiem.

Prieks par satikšanos un kopā būšanu! Uz tikšanos novembrī – Patriotu mēnesī!

Ziņu sagatavoja:

LCB filiāles Bērnu bibliotēkas „Zīlīte”
bibliotekāre Iveta Čamane
Tel.: 65421750
e-pasts: iveta.camane@lcb.lv

Tagi: Klubiņš "Brīvdienas bez garlaicības", oktobra pasākumu kaleidoskops, Govs bibliotēkā, Disnejs brīnumdaris