Atzīmējot Starptautisko ģimenes dienu, 16. maijā Latgales Centrālās bibliotēkas filiālē Bērnu bibliotēkā “Zīlīte” tika organizēta lasītāju tikšanās ar Daugavpils bērnu grāmatu rakstniekiem un dzejniekiem – Jevģeniju Golubevu, Staņislavu Volodjko, Regīnu Usačovu un Stepanidu Miloševiču.

Savos darbos autori akcentē, ka mīlestības un sirsnības pilnā ģimenē cilvēks jūtas kā laimes salā, kuras miera ostā ikkatrs ir pasargāts, saprasts, uzklausīts, mīlēts un pieņemts.

Tikšanās laikā skanēja dzejoļi un daiļdarbu fragmenti no jau pazīstamiem krājumiem – “Pieneņpūkas”, “Mur un Miau”, «Зелёный мир в ладошке», «Продвинутые мальчишки». Dzejoļus lasīja gan paši autori, gan pasākuma dalībnieki – Daugavpils 3. vidusskolas skolēni.

Bērnu grāmatu autore Stepanida Miloševiča pasākuma dalībniekus iepazīstināja ar nesen iznākušo elektronisko grāmatu “Stepanidas Miloševičas dzejas un prozas krājums”. Staņislavam Volodjko tuvākajā laikā arī tiks izdota jauna grāmata, tajā ietvertos daiļdarbu fragmentus tikšanās dalībnieki dzirdēja pirmoreiz. Patiess prieks par Daugavpils bērnu grāmatu autoru devumu – paaudzēm atstāto mantojumu, kas ļauj saskatīt patiesās vērtības ģimenē un ar savu attieksmi veidot dzīvi sirsnības, atbalsta un uzticības pilnu.

Lai cilvēces šūpulis – ģimene – ikvienam sniedz patvēruma, miera un prieka sajūtu dvēselē! 

Ziņu sagatavoja:

Latgales Centrālās bibliotēkas
Bērnu bibliotēkas „Zīlīte”
bibliotekāre Dace Jakovele
Tel.: 65421750
e-pasts: dace.jakovele@lcb.lv

Tagi: Starptautiskā Ģimenes diena, Daugavpils bērnu grāmatu autori, Mur un Miau, Pieneņpūkas, Stepanida Miloševiča, Regīna Usačova