Ziedu mēnesī, jūnijā, lasītveicināšanas programmā “Skaistā vasara bibliotēkā” Latgales Centrālās bibliotēkas filiālē Bērnu bibliotēkā “Zīlīte” iesaistījās 35 bērni.

Atzīmējot pilsētas 740. gadadienu, pirmā programmas nodarbība tika veltīta Daugavpilij. Ar lielu aizrautību bērni iesaistījās gan virtuālajā ceļojumā pa pilsētu, gan erudīcijas spēlē “Iepazīsim Daugavpili!”, kurā izzināja vēl nezināmo un pētīja gadiem vienkopus krātās vērtības.  

Veselības stundas “Esi vesels un laimīgs!” ietvaros tika organizēts aizraujošs ceļojums Veselības valstībā, kura laikā tika iegūtas noderīgas zināšanas par veselības stiprināšanu, kā arī degustēta maize un zāļu tējas.

Spēlēm un rotaļām veltītajā nodarbībā “Ķipis, grāpis kokā kāpis, Lielo Grietu zemē gāzis. Viens, divi, trīs — Tas pats brīvs!” bērni tika iepazīstināti ar spēļu un rotaļu daudzveidību Latvijā un pasaulē.

Literāri-tematiskā pasākumā, kas bija veltīts franču rakstnieka Antuāna de Sent-Ekziperī 115. dzimšanas dienai, pasākuma dalībnieki guva vērtīgas atziņas un radošas enerģijas dzirksti.

Programmas “Skaistā vasara bibliotēkā” ietvaros Bērnu bibliotēka “Zīlīte” piedāvāja tematiskus pasākumus arī bērnu un jauniešu vasaras nometņu grupām. Tajos iesaistījās 4 nometņu grupas – kopumā 80 dalībnieki.

Lasītveicināšanas programma turpināsies arī jūlijā. Gaidām jaunus dalībniekus, kas vēlas pievienoties domubiedriem, jo katram no Jums vēl ir iespēja kļūt par aktīvāko lasītveicināšanas programmas “Skaistā vasara bibliotēkā” dalībnieku un noslēgumā saņemt pārsteiguma balvas!

Uz tikšanos bibliotēkā!

Ziņu sagatavoja:

Latgales Centrālās bibliotēkas filiāles
Bērnu bibliotēkas “Zīlīte” bibliotekāre Dace Jakovele
Tālr.: 65421750
e-pasts: dace.jakovele@lcb.lv

Tagi: skaistā vasara bibliotēkā, lasītveicināšanas programma, Daugavpils 740. gadadiena