Šogad Latgales Centrālās bibliotēkas filiāle Bērnu bibliotēka “Zīlīte” aktīvi piedalījās Karjeras nedēļā 2014 “Es būšu… Vai tu zini kas būsi Tu?”.

14. un 16. oktobrī notika bibliotekārā stunda sākumskolas vecuma bērniem “No grauda līdz maizei”. Skolēniem tika radīta iespēja padziļināt zināšanas par dažādām profesijām, kuras piedalās maizes tapšanā un pārdošanā, piedalīties radošajās darbnīcās un maizes degustācijā.

 

Pamatskolas skolēniemtika organizēta tikšanās ar Daugavpils Universitātes 3. kursa studentiem. Tika pārstāvēta Izglītības un vadības fakultātes studiju profesionālā bakalaura studiju programma "Sporta un sociālo zinību skolotājs"un Dabaszinātņu un matemātikas fakultātes profesionālā bakalaura studiju programma "Fizioterapija". Skolēni guva informāciju par studiju iespējām Daugavpils Universitātē, aktīvi uzdeva jautājumus, iesaistījās diskusijās, pārbaudīja savas zināšanas bioloģijā un latīņu valodā.

 

Visu oktobri Bērnu bibliotēkā aplūkojamas literatūras izstādes “Iepazīsti profesijas!” un “Cepu, cepu kukulīti”, kā arī Daugavpils pilsētas skolu 1.–4. klašu skolēnu zīmējumu izstāde “Manas karjeras kurpes”.


Uz tikšanos bibliotēkā!

Ziņu sagatavoja:
Latgales Centrālās bibliotēkas filiāles
Bērnu bibliotēkas „Zīlīte” vadītāja Anna Pakere
tālr.: 65421750
e-pasts: anna.pakere@lcb.lv