2012. gada 26. augustā Bērnu bibliotēka „Zīlīte” piedalījās Daugavpils Sociālo lietu pārvaldes organizētajā tradicionālajā starptautiskajā labdarības akcijā-festivālā „Laimīgā ģimene”.

Pasākums norisinājās Daugavpils pilsētas Centrālajā parkā, kur Bērnu bibliotēkas saimniece Zīlīte-Zinīte satikās ar bērniem un vecākiem un iepazīstināja viņus ar skaistākajām un interesantākajām bibliotēkas grāmatām un dalīja akcijas dalībniekiem krāsainus uzaicinājumus bibliotēkas apmeklēšanai.
Bērni kopā ar vecākiem piedalījās dažādās viktorīnās, spēlēs un rotaļās.

Zīlīte līdz bija paņēmusi „Brīnumu lādīti”, kurā bija paslēpti pārsteigumi un dāvanas. Bērni tajā atrada dažādas mīklas un ar aizrautību minēja tās. Pēc ilustrācijām un pazudušajiem priekšmetiem apmeklētāji atpazina iemīļotos pasaku varoņus. Par piedalīšanos bērni saņēma saldas balvas.

 Ļoti interesanti bija darboties radošajā darbnīcā, kurā bērni un vecāki kopā ar Zīlīti –Zinīti no papīra izgatavoja jautrus grāmatu tārpiņus, kurus par piemiņu no ģimenes svētkiem varēja paņemt līdzi uz mājām.

Priecājamies, ka tikšanās ar grāmatām parkā pamudināja pēc svētkiem bērnus kopā ar vecākiem atnākt uz Bērnu bibliotēku un kļūt par patstāvīgiem lasītājiem.

Par bērniem sniegtajiem prieka brīžiem akcijā-festivālā „Laimīgā ģimene” Bērnu bibliotēka „Zīlīte” saņēma pateicības rakstu no Daugavpils pilsētas domes Sociālo lietu pārvaldes.

Ziņu sagatavoja:
Zita Koļčatova
Latgales Centrālās bibliotēkas filiāles
Bērnu bibliotēkas “Zīlīte” vadītāja
tālr.: 65421750
e-pasts: zita.kolcatova@lcb.lv

Tagi: bibliotēka, ģimene