Divu mēnešu laikā lasītveicināšanas programmas „Skaistā vasara bibliotēkā!” pasākumus Ceriņu bibliotēkā apmeklēja 48 dalībnieki (kopējais apmeklējumu skaits – 165). Programmā iesaistījās arī 107 bērni un 18 skolotājas no vasaras nometņu grupām (kopējais apmeklējumu skaits – 141).

Programmas “Skaistā vasara bibliotēkā” otrais mēnesis sākas ar tematisko pasākumu “Dinozauri. Kas īsti viņi bija?”. Meklēt atbildes un faktus par dinozauriem pasākuma dalībniekiem palīdzēja enciklopēdijas. Bērni noskaidroja dinozauru rekordus, izlasīja sarežģītus dinozauru nosaukumus un salika puzles.

 

Lasītveicināšanas programmas dalībnieki piedalījās lasīšanas stundā "Literārais pikniks", kura laikā lasīja aizraujošas grāmatas, inscenēja fragmentus un aktīvi spēlēja mēmo šovu. Savukārt 19. jūlijā norisinājās bibliotekārā stunda “Uzzīmē man pasaku…” – ar kamišibai teātra palīdzību bērni veidoja stāstījumus, piedalījās grāmatu varoņu minēšanā, noskatījās priekšnesumu “Saldējuma nekad nav par daudz!” un zīmēja visgardāko vasaras našķi.

 

26. jūlijā Ceriņu bibliotēkā tika organizēta nodarbība bērniem un pusaudžiem par Valsts policijas aplikācijas “Mana drošība” iespējām un priekšrocībām. Prevencijas grupas vecākā inspektore Inese Snarska informēja pasākuma dalībniekus par lietotnes noderīgo informāciju un kopā ar bērniem pārrunāja dažādas situācijas un to, kā tajās var rīkoties. LCB filiāle Ceriņu bibliotēka izsaka pateicību Inesei Snarskai par mazo bibliotēkas lietotāju izglītošanu drošības jautājumos!

Ziņu sagatavoja:

LCB filiāles Ceriņu bibliotēkas vadītāja


Tatjana Zahare


tālr.: 65430660


e-pasts: tatjana.zahare@lcb.lv