Jūnijā un jūlijā lasītveicināšanas programmas „Skaistā vasara bibliotēkā” pasākumus Ceriņu bibliotēkā apmeklēja 48 dalībnieki (kopējais apmeklējumu skaits – 165). Programmā iesaistījās arī 107 bērni un 18 skolotājas no vasaras nometņu grupām (kopējais apmeklējumu skaits – 141).

Programmas “Skaistā vasara bibliotēkā” otrais mēnesis sākās ar tematisko pasākumu “Dinozauri. Kas īsti viņi bija?”. Atrast atbildes un informāciju par dinozauriem pasākuma dalībniekiem palīdzēja enciklopēdijas. Bērni noskaidroja rekordu cienīgus faktus par dinozauriem, izlasīja sarežģītus dinozauru nosaukumus un salika puzles.

 

Lasīšanas veicināšanas programmas dalībnieki piedalījās arī lasīšanas stundā "Literārais pikniks", kuras laikā lasīja aizraujošas grāmatas, inscenēja literāro darbu fragmentus un aktīvi spēlēja mēmo šovu. Savukārt 19. jūlijā norisinājās bibliotekārā stunda “Uzzīmē man pasaku…”, kurā ar kamišibai teātra palīdzību bērni veidoja stāstījumus, centās atminēt grāmatu varoņus, noskatījās priekšnesumu “Saldējuma nekad nav par daudz!” un zīmēja visgardāko vasaras našķi.

 

26. jūlijā Ceriņu bibliotēkā tika organizēta nodarbība bērniem un pusaudžiem par Valsts policijas mobilās lietotnes “Mana drošība” iespējām un priekšrocībām. Kārtības policijas biroja Prevencijas grupas vecākā inspektore Inese Snarska informēja pasākuma dalībniekus par lietotnē atrodamo noderīgo informāciju, kopā ar bērniem iztirzāja dažādas problēmsituācijas un pārrunāja vēlamo rīcību. LCB filiāle Ceriņu bibliotēka izsaka pateicību Inesei Snarskai par mazo bibliotēkas lietotāju izglītošanu drošības jautājumos.

Ziņu sagatavoja:

LCB filiāles Ceriņu bibliotēkas vadītāja
Tatjana Zahare
Tālr. 65430660
e-pasts: tatjana.zahare@lcb.lv